B I O K L I M A T I C K É     P E R G O L Y

 

Bioklimatická pergola umožňuje vám navrhovať inteligentné priestory. Bioklimatická pergola je konštrukcia, ktorá umožňuje prirodzene regulovať teplotu. Efektívnosť, udržateľnosť a inovácia ruka v ruke

Vďaka seesky-BIO bioklimatickej pergole si môžete bez prác vychutnať  novú obytnú plochu pre vašu záhradu alebo terasu. A ak máte pohostinskú alebo reštauračnú prevádzku, inštalácia pergoly vám umožní  jednoducho rozšíriť priestor a poskytnúť lepšie služby vašej klientele.

Bioklimatické pergoly majú oproti iným typom konštrukcií množstvo výhod:


Slnečná ochrana

Strop tvoria nastaviteľné motorizované lamely, ktoré regulujú vstup svetla


Vetranie

Tak isto sa lamely automaticky orientujú a regulujú tak, aby bola teplota vo vnútri pergoly ideálna.

 

Ochrana pred dažďom

     

V prípade dažďa sa lamely zatvoria, aby zabránili jeho prechodu. Okrem toho sa voda zhromažďuje a odvádza na evakuáciu a použitie.

 

V Ý H O D Y

Ďalšou výhodou pergol  je ich schopnosť prispôsobiť sa rôznym typom konfigurácií, podľa vašich potrieb.  

konfigurácia pergoly medzi stenami

Konfigurácia medzi stenami

Využívame architektúru nášho domova na jeho inštaláciu pomocou jeho nosných stien. V tomto prípade môže existovať konfigurácia, ktorá je otvorená na oboch stranách, iba na jednej strane, alebo úplne uzavretá medzi stenami, napríklad na zakrytie terasy.

Tabuľka konfigurácie ostrova Seesky Pergola

Konfigurácia 

Ideálne na inštaláciu do záhrady a užite si povrch, kde môžete vykonávať akúkoľvek činnosť chránenú pred slnkom a nepriaznivým počasím po celý rok. S naším modulárnym systémom môže mať tento povrch rôzne veľkosti.

 
konfigurácia s bránkou na terasu alebo verandu

Konfigurácia s cieľom

Ideálne na vytvorenie priestoru podobného terase alebo verande, pripojeného k domu, čím sa rozširuje jeho užitočný priestor.

duplexná konfigurácia pergoly

Duplex

Táto špeciálna konfigurácia umožňuje spájanie pergol bez medziľahlých stĺpov, čím sa dosiahne užitočnejší priestor, bez akéhokoľvek prvku, ktorý bráni panoramatickému výhľadu.

 

O S V E T L E N I E

Užite si svoju pergolu aj v noci. Inteligentný systém osvetlenia umožňuje naprogramovať zapnutie a vypnutie systému osvetlenia v určitom čase, ako aj ovládanie jeho osvetlenia a intenzity.

                              

                            LED svetlá integrované vo vnútri lamiel                        4000K biela LED, po celom obvode                        Obvodová LED vo farebnom režime RGB                                          

 

F O T O G A L É R I A